GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservisdelar 11554426
nr 1155 4426
Kaffeservisdelar
10 delar, Royal Copenhagen, Musselmalet
Kondition: nagg, lagningar, spicka
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:02:23
15/1 17:41:38
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)